Paylaştığınız e-posta, adres, telefon vb. tüm özel şahsınıza ait bilgiler korunmaktadır ve www.cswcollection.com güvencesinde bulunur.

Verdiğiniz hiçbir zaman özel bilgi detayı 3. kişi ve kurumlarca paylaşılamaz. Yine alışveriş sırasında kredi kartının sadece siz ve banka arasında gerçekleşmektedir.

3.şahısların erişme durumu söz konusu değildir. Alışveriş ekranından da https: // ile ilgili adres çubuğu “s” harfi ile güvenli yani güvenli yani sayfada olduğunuzu göstermektedir.

www.cswcollection.com Kişisel bilgilerinizi korumak ve sizi zararlı yazılımlardan uzak tutmak için sürekli olarak güncellenmekte ve koruma önlemlerini yapmakta. Bazı sipariş durumlarında bankanız kanalıyla sözlü olarak siparişinizin onaylanması istenebilir.

Bu durumda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinizden boyuta ulaşacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Kişisel bilgilerinizi güncel tutarak bu tarz onayınızı hemen verebilirsiniz.

SSL (Güvenli Yuva Katmanı)

https://www.cswcollection.com 128 bitlik güvenlik sertifikasına sahiptir.

Comodo / Positive SSL şirketi tarafından dünyaca ünlü olan bu güvenlik altında SSL ağında bilgi akışı sağlama güvenlik ve gizliliğin muhafazasıdır. ) servislerinin desteklediği bir standart olarak yerini bulmuş ve çok değişkenanslı uygulama uygulanmaya başlanmıştır.

SSL, gönderilen verinin sadece ve kesinlikle istenilen adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenen bilgi, sadece doğru alıcı tarafından okunabilir. Çift Doğrulama ile işlemin ve bilginin bütünlüğü ve en önemlisi gizliliği korunmaktadır.

Anahtar uzunluğu veri akışında kullanılan şifrelemelerinin yeterli önemli yer tutar. SSL güvenlik sistemi günümüzde tam ve kesin bir koruma sistem olarak kabul edilmiştir.

Sanal dünyada alışveriş hizmeti veren www.cswcollection.com, SSL ve SET gibi güvenlik standartlarını kredi kartı bilgilerinin güvenliği ve gizliliğini sağlamak için kullanmaktadırlar.

Bu güvenlik sistemleri kullanıcı, işyeri ve banka arasındaki veri akışı sırasında şifrelenerek gönderilmesi mantığına dayanır. Bu şekilde kullanıcı bilgilerinin başka bir çözüm eline geçmesi yani bunun önlenerek önlenerek, kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağ olurlanmış.

Mutlu ve güvenli alışverişler dileğiyle.